• Obniżka

Acuvue Oasys 6 szt.

85,00 zł
76,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Soczewki kontaktowe dwutygodniowe.

Moc sf.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu. Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu.

Producent: Johnson&Johnson

Materiał: Senofilcon A

Średnica: 14,0

Krzywizna: 8,4

Rodzaj: sferyczne

Ilość soczewek w opakowaniu: 6 szt.

Uwodnienie: 38%

Filtr UV: Tak

Soczewki kontaktowe ACUVUE Oasys posiadają unikalna technologię HYDRACLEAR PLUS, dzięki której powierzchnia soczewki jest ultragładka, co pomaga zapobiegać uczuciu zmęczenia oczu.

Są tak wygodne, że łatwo zapominasz o tym, że masz je na oku. Najbardziej gładka soczewka silikonowo-hydrożelowa. Filtr UV klasy 1 - najwyższa ochrona przed promieniowaniem UV spośród wszystkich obecnie dostępnych na rynku soczewek kontaktowych. Dzieki temu soczewki są zdrowe przez cały rok, oczy są chronione bez względu na porę roku - zarówno zimą, jak i latem, kiedy ochrona przez promieniowaniem UV jest szczególnie ważna. Poza tym zapewniają jeden z najwyższych współczynników przepuszczalności tlenu (DK/t - 147), co przekracza zapotrzebowanie na tlen w noszeniu dziennym. Dzięki temu oczy się nie męczą, są zawsze błyszczące i zdrowe. Rogówka oka zawsze jest odpowiednio dotleniona.

Acuvue Oasys to jedne z najpopularniejszych soczewek kontaktowych na rynku. Wysoki poziom komfortu użytkowania oraz dodatkowy środek nawilżający soczewek sprawia, że mają one stałe grono zadowolonych użytkowników..

2 Przedmioty