• Obniżka

AOSept® Plus z HydraGlyde®

48,00 zł
43,20 zł Zniżka 10%
Brutto

Płyn do soczewek kontaktowych AOSept® Plus z HydraGlyde®

Ilość
In Stock

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu. Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu.

Pojemność: 360 ml

Zawiera pojemnik: tak

Czas zużycia: 3 miesiące od otwarcia

Firma: Alcon

AOSept® Plus z HydraGlyde® to płyn na bazie wody utlenionej z potrójnym systemem oczyszczania, który odkleja zanieczyszczenia, usuwa osady i głęboko oczyszcza. Ponadto, niewielkie stężenie nadtlenku wodoru niszczy drobnoustroje, a sama woda utleniona ulega neutralizacji dzięki pojemnikowi na soczewki ze specjalnym platynowym dyskiem, który dołączony jest do każdego opakowania płynu. Formuła HydraGlyde® pokrywa powierzchnię soczewki nawilżającą substancją, dzięki której zapewnia komfort noszenia soczewek kontaktowych przez cały dzień. 

Płyn
AOSeptT® Plus z HydraGlyde® jest szczególnie polecany osobom o wrażliwych oczach skłonnych do alergii oraz tym, którzy poszukują wygodnego systemu pielęgnacyjnego.

UWAGA! Inny sposób użytkowania w porównaniu z płynami wielofunkcyjnymi. Wymaga 6 godzin neutralizacji w specjalnym pojemniku (AODISC) dołączanym do płynu.

3 Przedmioty