• Obniżka

Biofinity Energys

69,00 zł
62,10 zł Zniżka 10%
Brutto

Soczewki kontaktowe miesięczne.

Moc sf.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu. Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu.

Producent: CooperVision

Materiał: Comfilcon A               BC: 8,6 mm

Uwodnienie: 48%                    DIA (średnica): 14,0 mm

Opakowanie: 3 szt.                Okres noszenia: miesięczne

Tryb noszenia: dzienny/elastyczny

Rodzaj soczewek: sferyczne

Marka CooperVision prezentuje nowość dla ludzi żyjących w cyfrowym świecie - Biofinity Energys. Soczewka sferyczna z konstrukcją Digital Zone Optics oraz technologią Aquaform.

System optyczny Digital Zone Optics™
to ulepszony system optyczny pomagający przeciwdziałać zmęczeniu oczu spowodowanemu patrzeniem na monitory urządzeń cyfrowych z bliskiej odległości.

Technologia Aquaform®
wiąże wodę w materiale soczewki i sprawia, że zachowuje ona elastyczność, dzięki czemu jest bardziej komfortowa w noszeniu. To naturalne zwilżanie pomaga zapobiegać suchości oczu, nawet gdy częstość mrugania zmniejszy się, na przykład w trakcie patrzenia na monitor.

1 Przedmioty