• Obniżka

AIR OPTIX® NIGHT&DAY® AQUA

95,00 zł
85,50 zł Zniżka 10%
Brutto

Soczewki kontaktowe całodobowe Air Optix Night&Day Aqua.

Moc sf.
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu. Wszystkie produkty zamówione w sklepie możesz zwrócić bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty dostarczenia produktu.

Producent: Alcon

Materiał: Lotrafilcon A               BC: 8,4 lub 8,6

Uwodnienie: 24%                    DIA (średnica): 13,8 mm

Opakowanie: 3 szt.                  Okres noszenia: miesięczne

Tryb noszenia: całodobowy         

Rodzaj soczewek: sferyczne

Soczewki kontaktowe Air Optix Night&Day Aqua mają najwyższy współczynnik przepuszczalności tlenu : 140%. Wyjątkowa kombinacja przepuszczalności tlenu i uwodnienia soczewek sprawia, że zachowany jest naturalny metabolizm rogówki. Dlatego też podczas noszenia soczewek kontaktowych NIGHT & DAY nie występuje obrzęk, polimegatyzm, przekrwienie rąbkowe i neowaskularyzacja.

Ze względu na niskie uwodnienie, soczewki te polecane są osobom ze skłonnościami do tzw. "suchego oka" i spędzającym dużo czasu przed komputerem.

Soczewki Air Optix® Night & Day® Aqua to soczewki, które nie wymagają żadnej pielęgnacji. Jeżeli jednak nie nosimy ich 30 dni i 30 nocy bez przerwy, konieczne jest ich czyszczenie płynem do soczewek i odłożenie do pojemniczka na soczewki wypełnionego płynem.

1 Przedmioty